65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: teplodar-city@odessa.gov.ua, ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Двадцять восьма сесія Теплодарської міської ради сьомого скликання

17 серпня 2017 року відбулась чергова сесія Теплодарської міської ради сьомого скликання. На порядок денний було винесено 21 питання.

Відпочинок у МДЦ “АРТЕК”

Анексія українського Криму гостро змінила життя дуже багатьох людей і установ із півострова. В минулому році знаменитий “Артек” перебазувався з кримського півострова на територію санаторію “Пуща Озерна” (м.Київ).

Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

15 серпня 2017 року о 10.30 в кабінеті міського голови відбулось чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради. На розгляд засідання виконавчого комітету за порядком денним винесено п’ять питань.  

Конвенція ООН про права дитини

Звіт про пряму телефонну лінію начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Теплодарської міської ради Одеської області Гріщук Наталії Миколаївни «Конвенція ООН про права дитини»

 Питання: Чи розповсюджується дія цього документу на території України?

Створення інклюзивних класів

Більше класів зможуть стати інклюзивними, а діти з особливими потребами матимуть кращий доступ до освіти.

Відтепер створити інклюзивний клас стане легше. Так, керівник загальноосвітнього навчального закладу може організувати клас з інклюзивним навчанням на підставі заяви батьків або законних представників дитини з особливими потребами, висновку психолого-медико-педагогічної консультації та за підтримки відповідного органу управління освітою.

Субсидія нараховується на людей, які фактично проживають у квартирі чи будинку

Часто буває так, коли в квартирі чи будинку, де проживають батьки, прописані діти, які фактично там не проживають вже багато років.

Зрозуміло, що їхній дохід до обчислення субсидії ніякого відношення не має.

Інформація щодо оздоровлення пільгових категорій за рахунок державних коштів

Оздоровлення інвалідів та ветеранів війни здійснюється відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та визначається Порядком забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187 (зі змінами).