65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: teplodar-city@odessa.gov.ua, ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

14 грудня  2017 року о 10.00 в кабінеті міського голови відбулось чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради. На розгляд засідання виконавчого комітету за порядком денним винесено вісімнадцять питань.  

14 грудня – День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. 
Зараз День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС багато хто називає просто днем ліквідатора. Чорнобиль. Цей день пам’яті давно став скорботним нагадуванням нам і  всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної станції.      

Ми низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого міста, які 31 рік тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. І ці люди – справжні герої, які на все  життя стали нам рідними і близькими.       

А ті, хто відійшов у вічність, залишаться навічно у наших серцях.

З великою шаною та повагою міський голова Михайло Жовнір

Захід з вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Статус багатодітної сім’ї

 Багатодітна сім’я − сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, − до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

14 грудня 2017 року о 10.00 годині в кабінеті міського голови відбудеться засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради.

Рекомендований порядок денний:

День самоврядування

8 грудня 2017 року в актовій залі виконавчого комітету Теплодарської міської ради відбулося свято Дня місцевого самоврядування в Україні.

На урочистій частині заходу всіх працівників виконавчого комітету Теплодарської міської ради, депутатів та ветеранів органів місцевого самоврядування привітав міський голова Жовнір М.В. і нагородив найкращих працівників грамотою міською

Основні новації ЗНО-2018 та умови вступу

Вперше, зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть  учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію повної загальної середньої освіти.