65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

…А ФУТБОЛІСТИ ГРАЮТЬ

                    В розпалі літа продовжується чемпіонат Біляївського району з футболу. До завершення першого кола залишається дві гри.

      Поки що кращі результати у гравців юнацької команди міста, які є вихованцями тренера-викладача ТДЮСШ І.П.Гаврилюка. В останніх двох матчах вони перемогли своїх суперників з великим рахунком: Теплодар – Майори – 5:1 і В.Дальник – Теплодар – 2:13. В нашій команді шістьма(!) забитими голами відзначився Наміг Алієв, по чотири голи на рахунку Кирила Романова і капітана Олександра Дюрягіна, ще двічі забивав Олег Єгоров. Юні теплодарці посідають третє місце у турнірній таблиці змагань.

       В передостанньому турі теплодарські команди 8 липня прийматимуть футболістів з Міжліманського: о 16.00 грають юнаки, о 18.00 – основна команда.                                                                                           

                                                                                            А.Г.Баланюк, директор ТДЮСШ

ПОШИРЕННЯ ТА СПРОСТУВАННЯ НЕДОСТОВІРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

У зв’язку з неймовірним розвитком і популярністю мережі інтернет, сьогодні вже складно зустріти людину, яка не знає що це таке. В цій мережі шукають роботу, продають товари, рекламують продукцію, тобто фактично роблять усе, що лише можна уявити. Інтернет сьогодні фактично замінив живе спілкування, запровадивши соціальні мережі, форуми, блоги, які користуються величезною популярністю. На створених ресурсах люди обмінюються думками, висловлюють свою позицію, характеризують особистостей, пишуть статті тощо.

КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ

З уведенням в дію нового Закону України “Про запобігання корупції”, далі – Закон, актуальною є проблема розуміння поняття конфлікту інтересів та особливостей його врегулювання у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування.

Сорок перша сесія Теплодарської міської ради сьомого скликання

14 червня 2018 року відбулась чергова сесія Теплодарської міської ради сьомого скликання. На порядок денний було винесено 40 питань, а також внесено з голосу ще 5 проектів рішень. На пленарне засідання зареєструвались 23 депутати Теплодарської міської ради.

Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

15 травня 2018 року о 10.00 в кабінеті міського голови відбулось чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради. На розгляд засідання виконавчого комітету за порядком денним винесено сім питань.  

Міжнародна зустріч

14 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва міста Теплодар з представниками міжнародної делегації з Китаю в рамках Міжнародного інвестиційного форуму під егідою Одеської обласної державної адміністрації та КП «Бюро регіонального розвитку».

Вітання міського голови з нагоди Дня медичного працівника

Шановні медичні працівники!

В цей чудовий день хочеться висловити повагу та вдячність усім тим, хто присвятив своє життя лікуванню здоров’я людини. Місія ця важка і благородна, вимагає великої віддачі сил. Найголовніше в медицині – високе почуття відповідальності, професіоналізм, доброта і бажання допомогти людям. У медицині – немає випадкових співробітників, тому що саме тут працюють самі чуйні люди, які на своєму посту вдень і вночі рятують здоров’я, а часто, і життя людей.

З нагоди свята – низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за вашу сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

З повагою, міський голова Михайло Жовнір