65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: teplodar-city@odessa.gov.ua, ispolkom@trada.gov.ua

Подорожуємо по безвізу

17 травня відбулась урочиста церемонія підписання рішення ЄС про запровадження безвізового режиму для громадян України 

Що це означає та коли саме українці зможуть подорожувати Європою по спрощеній процедурі?

Результати конкурсу

22 травня о 14.00 в залі засідань виконавчого комітету Теплодарської міської ради відбулось засідання конкурсної комісії із визначення визначення інвестора для реалізації інвестиційного проекту  «Будівництва котельні на альтернативних видах палива в  м.Теплодар». 

НА «КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ»

    До Дня міста проведено багато різноманітних спортивних заходів, в яких приймали участь як школярі і дорослі, так і гості Теплодару.

       В шахових змаганнях серед учнів початкових класів найкраще зіграв Микита Журавель, який переміг усіх суперників. На другій сходинці Артем Козак, а третім фінішував Роман Дегтяренко. На пів-очка відстали Ксенія Іванова і Костянтин Дмитроняк.

Кубок міського голови

19 травня в міському Будинку культури відбулось щорічне та довгоочікуване свято, на якому кожній талановитій дитині, кожному творчому колективу за високі досягення вручається Кубок міського голови. Цього року не була порушена традиція, та в атмосфері урочистості, свята, усмішок і овацій пройшло нагородження в багатьох номінаціях. Всім талантам нашого міста були вручені грамоти міського голови та довгоочікувані кубки.  

Вшанування обдарованих дітей та молоді «Наше майбутнє»

Бажаємо нових успіхів, перемог та нагород!  

Вшануємо жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня в Україні та світі вшановують 73-ті роковини депортації кримськотатарського народу з власної історичної батьківщини – Криму.

Цього дня о 12:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання. У цей час в православних храмах лунатимуть церковні дзвони за жертвами геноциду кримськотатарського народу. 

Упродовж дня у навчальних закладах відбудуться інформаційні години, лекції, бесіди та тематичні уроки. Учням розповідатимуть про трагічні події.

18 травня меморіальні заходи проходять в країнах, де представлена кримськотатарська діаспора.

Зі святом, рідне місто!

В цьому році 15 травня нашому місту виповнилося 36 років. З нагоди цієї події в Теплодарському міскому Будинку культури для першобудівників та жителів міста відбувся святковий концерт «Від щирого серця…». Концертна зала Будинка культури була переповненою  теплодарцями – люблячими жителями свого міста.  Атмосфера концерту радше нагадувала велике сімейне свято, на якому лунали щирі привітання й побажання, згадування першобудівників про ті часи, коли розпочалася історія м.Теплодар… 

БОРЦІ ЗМАГАЮТЬСЯ

        Нещодавно в Одесі відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юніорів 1996-1998р.р. народження пам’яті ЗТУ К.К.Пульчо. В них виступив учень відділення  греко-римської боротьби Теплодарської ДЮСШ кандидат у майстри спорту України Олексій Іванов. Вихованець  тренера-викладача Володимира Андрійовича Гладуша боровся з опонентами, які на 2-3 роки були старшими за нього.