65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

ХТО Є ХТО У ТЕНІСИСТІВ

11 учасників змагались у відкритому чемпіонаті м.Теплодар з настільного тенісу. Тут грали і гості міста, але так сталось, що призова трійка лише з теплодарців.

Найкращий результат у Мирослава Мірошнікова, який обіграв усіх суперників. Його нагороджено Кубком, золотою медаллю і грамотою.

ШАШКИ І ШАХИ

В нашому місті дуже багато людей грали, грають і будуть грати в шашки і шахи. Ці види спорту – це гімнастика людського розуму, розвивають здібності і кмітливість. І не дивно, що в цих турнірах приймають участь десятки прихильників. Не стали винятком і змагання з нагоди 37-річниці Дня міста.

СПОРТИВНЕ СВЯТО У ТЕПЛОДАРІ

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ОДЕЩИНИ

Подією №1 в спортивному житті міста під час святкування 37-ї річниці Теплодару стало проведення відкритої першості Одеської області з греко-римської боротьби серед юніорів, юнаків і молодших школярів.

Позачергова сорокова сесія Теплодарської міської ради сьомого скликання

22 травня 2018 року відбулось пленарне засідання позачергової сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання. На розгляд депутатів був винесений лише один проект рішення, який стосувався  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (терміном на 7 років) Товариству з обмеженою відповідальністю «Теплодарський енергетичний парк» площею 0,4000га за адресою: Одеська область, м.Теплодар, вул.Комунальна,4-Ж.

Урочисте відкриття віддаленого робочого місця

З метою забезпечення якісного та ефективного обслуговування громадян у сфері пенсійного забезпечення, яка визначена Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, сьогодні, 23 травня 2018 року о 10.00 в приміщенні Теплодарської міської ради м. Теплодар, відбулось урочисте відкриття віддаленого робочого місця з надання пенсійних послуг з обслуговування громадян спеціалістом Малиновського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі.

Святкування Дня міста

У суботу, 19 травня, Теплодар відсвяткував 37 річницю від Дня заснування. Традиційно святкування Дня міста розпочали з урочистих зборів біля Кубу.

З офіційними привітаннями з нагоди свята виступили міський голова Теплодара Михайло Жовнір, депутати Одеської обласної ради Аркадій Губерник та Роман Сеник, та інші почесні гості.

Кубок міського голови

18 травня в міському Будинку культури відбулось щорічне та довгоочікуване свято, на якому кожній талановитій дитині, кожному творчому колективу за високі досягення вручається Кубок міського голови. Цього року не була порушена традиція, та в атмосфері урочистості, свята, усмішок і овацій пройшло нагородження в багатьох номінаціях.