65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

МОЗ України закликає не ризикувати здоров’ям

Станом на сьогодні, 21 вересня, в Україні отруїлося дикорослими грибами 174 людини, 11 з них померло. Нагадуємо, як вберегтися від отруєння грибами і що робити при підозрах на отруєння.

Найдієвіша порада, яка стовідсотково вбереже вас від отруєння грибами, – відмовтеся від споживання дикорослих грибів. Абсолютно протипоказане споживання грибів для дітей до 12 років, жінок у період вагітності і грудного вигодовування, людей літнього віку.  

Право на спадщину в цивільному шлюбі

До Теплодарського бюро правової допомоги звертаються громадяни міста з запитанням: Чи мають вони право на спадщину перебуваючи у цивільному шлюбі?

Отже, на сьогодні велика кількість чоловіків та жінок в Україні проживають в «цивільному шлюбі», тобто без офіційної реєстрації шлюбу, ведучи спільне господарство, набуваючи спільне майно, проявляють шлюбні відносини перед суспільством, разом народжують та виховують дітей.

Оголошено конкурс

Управління освіти, культури та спорту Виконавчого комітету Теплодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади :

–         завідуюча дошкільним навчальним закладом.

 Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду завідувача ДНЗ:

Відключення води

Шановні мешканці, 18.09.2018р. з 14:00 до 17:00, у зв’язку з проведенням профілактичних робіт, буде відключене водопостачання у наступних будинках: 

  • по вул.Генерала Плієва буд. 23, 24, 25, 15, 14, 13, 12, 10
  • по вул.Енергетиків буд. 5, 6 

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

МКП “Теплодарводоканал”

До уваги мешканців міста Теплодар!

КП “Одеська ТЕЦ-2” планує проведення гідравлічних випробувань перед початком опалювального сезону з 08:00 19.09.2018р. по 24:00 30.09.2018 р.

Перед початком гідравлічних випробувань балансоутримувачам опалювальних будівель, а також організаціям, які проводять їх обслуговування, необхідно закрити відсікаючу арматуру будівель по мережевій воді, з метою уникнення пошкодження їх обладнання і повідомити про це за номером телефону 705-34-53 або 098-937-58-86 в термін до 12:00 18.09.2018 року, а також провести оповіщення населення.

Привітання з Днем рятівника

Шановні рятівники!

Щиро вітаю Вас, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятувальника! Ви- люди однієї з мужніх професій – люди з сильним духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії, завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. 
Зі святом Вас!

Міський голова Михайло Жовнір

Пленарне засідання чергової сорок п’ятої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

27 вересня  2018 року о 14.00 годині  в залі засідання  міської ради відбудеться  пленарне  засідання  чергової  сорок  п’ятої  сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

Рекомендований порядок денний: