Home » Новини

Category Archives: Новини

Програма святкування Дня Незалежності України

Урядова програма «теплих» кредитів

За 4,5 роки дії Урядової програми «теплих» кредитів її учасниками стали понад 630 тисяч родин, які інвестували близько 8 млрд грн в економку України та економлять енергоресурсів в еквіваленті газу близько 280 млн м3 щорічно. При цьому видатки з державного бюджету склали понад 2,5 млрд. гривень. (більше…)

Пленарне засідання чергової п’ятдесят шостої сесії

29 серпня  2019  року о 14.00 годині  в залі засідання  міської ради відбудеться  пленарне  засідання  чергової  п’ятдесят  шостої   сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

Рекомендований порядок денний: (більше…)

Увага, громадське обговорення

Розпочато громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю (нагляду) у сфері житлово-комунального господарства».

Проект акту розроблено Мінрегіоном з власної ініціативи.

Метаю є встановлення на законодавчому рівні механізму здійснення державного контролю (нагляду) у сфері ЖКГ, забезпечення захисту прав та інтересів споживачів житлово-комунальних послуг, закріплення на законодавчому рівні переліку видів (більше…)

Позачергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

14  серпня   2019 року о 10.00 год. в кабінеті міського голови Жовніра М.В. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Рекомендований порядок денний: (більше…)

Що ми їмо – нові правила читання етикетки: аналіз Закону України № 2639-VIII «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів»

Хочеш дізнатися, що ти їси? Держава подбала про це – 6 грудня 2018 року Верховна Рада України ухвалила Закон України № 2639-VIII «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Закон набув чинності відразу після опублікування, але основна його частина, відповідно до прикінцевих положень, починає діяти через півроку, тобто 6 серпня 2019 року. (більше…)

Засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

12 серпня 2019 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради. За порядком денним було винесено 7 питань. Першим рішенням члени виконкому затвердили склад Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у місті Теплодар. Далі були присвоєні адреси земельним ділянкам та садовим будинкам. Наостанок, члени виконкому розглянули та затвердили пропозиції до (більше…)

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo