65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Для Теплодарської школи закуплено комп’ютерну техніку та обладнання

В рамках обласної комплексної програми «Освіта Одещини» на 2015-2018 роки для Теплодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів придбано нову комп’ютерну техніку та обладнання.

«Було закуплено 20 персональних комп’ютерів з моніторами, 9 проекторів,  принтери – 2 лазерних та 1 струменевий кольоровий, 3 екрани з кріпленнями для проектора, також було підключено всі комп’ютерні класи до Інтернету та створено зони WI-FI (9 точок доступу). На наступний рік ми плануємо придбати камери відеоспостереження в рамках місцевої програми «Безпечна школа», – повідомив депутат обласної ради Аркадій Губерник.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Відповідно до рішення Теплодарської міської ради Одеської області від 25 жовтня 2018 року №486-VII  розробляється містобудівна документація: детальний план території земельної ділянки, яка розташована за адресою: Одеська обл., м. Теплодар, Промзона, вул.Хімічна, 122, для розміщення підприємства з виробу кормів для домашніх тварин. Детальний план території розробляється для обґрунтування потреб формування земельної ділянки та визначення її нового цільового призначення в межах розробки  ДПТ, для визначення заходів націлених на поліпшення стану навколишнього середовища та санітарно-гігієнічних умов для проживання населення.

Пільги для осіб з інвалідністю

Кожен українець, який отримав групу інвалідності, має право на пільги від держави. При цьому процедура отримання подібних соціальних гарантій не завжди виявляється простою. Це пов’язано зі складністю самого Закону про інвалідів.

     На які пільги можуть розраховувати люди з інвалідністю 1, 2 і 3 групи :

Увага! Відключення води!

МКП “Теплодарводоканал” доводить до відома жителів м.Теплодар, керівників підприємств та організацій, що у зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт буде припинена подача води з 14.00год. до 17.00 год. 18 грудня 2018 року.

В Одесі презентували правничу Вікіпедію – WikiLegalAid

13 грудня 2018 року, представники системи безоплатної правової допомоги Одеської області представили громадянам та ЗМІ інформаційний ресурс WikiLegalAid (wiki.legalaid.gov.ua) – довідково-інформаційну платформу правових консультацій за аналогом Wikipedia.

№216/В-2018 Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання на території

Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання  на території м. Теплодар особам одягнутим у військову форму (на період воєнного стану)

 

№214/В-2018 Про встановлення тарифів міському комунальному підприємству «Одеська теплоелектроцентраль № 2» на теплову енергію для потреб населення, ОСББ, ЖБК, гуртожитків, бюджетних установ та інших споживачів

Про встановлення тарифів міському комунальному підприємству «Одеська теплоелектроцентраль № 2» на теплову енергію для потреб населення,

ОСББ, ЖБК, гуртожитків, бюджетних установ та інших споживачів