65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Ветерани війни Одеської області отримають разову допомогу від уряду

Уряд встановив розміри та порядок виплати разової грошової допомоги у 2018 році до 5 травня. Відтак, виплати отримають учасники бойових дій, війни, інваліди та особи, які мають особливі здобутки перед Батьківщиною, та особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертви нацистських переслідувань.

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ М.ТЕПЛОДАР У 2018 РОЦІ

Предметом постійної уваги з боку місцевої влади є  оздоровлення дітей міста, яке проводиться спільними зусиллями структурних підрозділів виконавчого комітету Теплодарської міської ради.

При доборі дитячих оздоровчих закладів враховуються вартість путівки, місце знаходження табору, умови проїзду, умови проживання, виховна та культурна робота.

24 березня − Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби із туберкульозом

22 березня 2018 року в нашому місті відбувся міський форум «ЗУПИНИМО ТУБЕРКУЛЬОЗ РАЗОМ», який проходив в ДНЗ «Теплодарський професійний ліцей». Організаторами форуму були Служба у справах дітей

Перехід на літній час 2018: коли переводять годинники в Україні

Перехід на літній час у 2018 році в Україні відбудеться у неділю, 25 березня. Українці переведуть стрілки годинника на одну годину вперед. А це означає, що вставати доведеться раніше.

Дату, коли переводять годинники в Україні, дуже просто визначити – щороку це остання неділя березня та остання неділя жовтня. Тож цього року потрібно перевести годинники в ніч з 24 на 25 березня о 3 ранку на одну годину вперед.

Про відзначення 37 – ої річниці міста Теплодар

Відповідно до ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міської програми розвитку культури міста Теплодар на 2018-2019 роки та  згідно плану культурно-масових заходів міста на 2018 рік, з метою відзначення 37–ої річниці з дня заснування міста Теплодар:

Про застосування державної мови в освітній галузі

З метою виконання в повному обсязі законодавства України в частині застосування української мови у закладах освіти ( дошкільної, загальної середньої, професійної та вищої) уроки, лекції, практичні, семінарські заняття та навчально-виховні заходи в рамках освітнього процесу повинні відбуватися українською мовою.

Премія міського голови

Згідно розпорядження міського голови від 09.02.2005року №27-Р засновано Премію міського голови за вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя. Премія міського голови  присуджується молоді (14-35 років) за вагомі досягнення, зокрема, у промисловості, охороні здоров’я, освіті, науці, культурі, спорті тощо, а також фахівцям, які забезпечують реалізацію державної молодіжної політики.