65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: teplodar-city@odessa.gov.ua, ispolkom@trada.gov.ua

Author Archive

Подорожуємо по безвізу

17 травня відбулась урочиста церемонія підписання рішення ЄС про запровадження безвізового режиму для громадян України 

Що це означає та коли саме українці зможуть подорожувати Європою по спрощеній процедурі?

Результати конкурсу

22 травня о 14.00 в залі засідань виконавчого комітету Теплодарської міської ради відбулось засідання конкурсної комісії із визначення визначення інвестора для реалізації інвестиційного проекту  «Будівництва котельні на альтернативних видах палива в  м.Теплодар». 

НА «КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ»

    До Дня міста проведено багато різноманітних спортивних заходів, в яких приймали участь як школярі і дорослі, так і гості Теплодару.

       В шахових змаганнях серед учнів початкових класів найкраще зіграв Микита Журавель, який переміг усіх суперників. На другій сходинці Артем Козак, а третім фінішував Роман Дегтяренко. На пів-очка відстали Ксенія Іванова і Костянтин Дмитроняк.

Кубок міського голови

19 травня в міському Будинку культури відбулось щорічне та довгоочікуване свято, на якому кожній талановитій дитині, кожному творчому колективу за високі досягення вручається Кубок міського голови. Цього року не була порушена традиція, та в атмосфері урочистості, свята, усмішок і овацій пройшло нагородження в багатьох номінаціях. Всім талантам нашого міста були вручені грамоти міського голови та довгоочікувані кубки.  

Вшанування обдарованих дітей та молоді «Наше майбутнє»

Бажаємо нових успіхів, перемог та нагород!  

Оголошення

    Виконавчий комітет Теплодарської міської ради (відділ у справах сім’ї та молоді) проводить поновлення банку даних дітей, які бажають оздоровитись під час літніх канікул за бюджетні кошти.

Вшануємо жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня в Україні та світі вшановують 73-ті роковини депортації кримськотатарського народу з власної історичної батьківщини – Криму.

Цього дня о 12:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання. У цей час в православних храмах лунатимуть церковні дзвони за жертвами геноциду кримськотатарського народу. 

Упродовж дня у навчальних закладах відбудуться інформаційні години, лекції, бесіди та тематичні уроки. Учням розповідатимуть про трагічні події.

18 травня меморіальні заходи проходять в країнах, де представлена кримськотатарська діаспора.