65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: teplodar-city@odessa.gov.ua, ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Author Archive

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВИЇЗД ДІТЕЙ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ

Теплодарське бюро правової допомоги інформує ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВИЇЗД ДІТЕЙ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ

Перетинання громадянами України державного кордону здійснюється в пунктах пропуску через державний кордон та пунктах контролю, якщо інше не передбачено законом, за одним з таких документів, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну:

Щодо заборони відвідування навчальних закладів

На сьогодні в Україні спостерігається спалах захворювання на кір. Особливу стурбованість викликає захворюваність в Івано-Франківській (637 випадків), Одеській (526 випадків) та Тернопільській (66 випадків) областях. Ріст захворюваності відбувається в основному за рахунок дитячого населення.

ПЕРЕМОГИ ТЕПЛОДАРЦІВ

В черговому турі вищої ліги чемпіонату Біляївського району футболісти м.Теплодару грали з командами с.Маяки.

 Наші юнаки активно і, що приємно, результативно зіграли у першому таймі. Після влучних ударів Євгенія Позднякова, Кирила Романова і Наміга Алієва м’яч тричі побував у сітці воріт суперників. У другому таймі намагання обох команд були безуспішними. Отже, 3:0 –  на користь теплодарців.

Тридцять перша сесія Теплодарської міської ради сьомого скликання

19 жовтня 2017 року відбулась чергова сесія Теплодарської міської ради сьомого скликання. На порядок денний було винесено 79 питань.

Ярмарок вакансій

Завтра, 19 жовтня об 11.00 в МЦЗ м. Теплодар відбудеться міні-ярмарок вакансій за участю представників Держприкордонслужби Білгород-Дністровського прикордонного загону.
 Запрошуємо усіх бажаючих!

Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

18 жовтня 2017 року о 10.00 в кабінеті міського голови відбулось чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради. На розгляд засідання виконавчого комітету за порядком денним винесено сім питань.