65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: teplodar-city@odessa.gov.ua, ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Author Archive

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ ТЕПЛОДАРЦІ!

28 червня громадяни України відзначають 21-у річницю прийняття основного правового документа країни – День Конституції. Цього дня ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократія, незалежність.

Конституція України розпочала свою дію у переломний для нашого суспільства період, поклавши початок новому законодавчому процесу оновленої країни. Вона увібрала в себе досвід минулого та відкрила нові можливості для відродження духовних і культурних традицій нашого народу і вважається однією з найкращих в Європі.

Головною ідеєю Конституції став принцип служіння суспільству, на благополуччя кожної людини, спрямованості на досягнення єдиної мети – розбудови правової демократичної держави.

Основний Закон України – це важливий фактор консолідації нашого суспільства, збереження в ньому громадянської злагоди, миру і стабільності. Усі ми прагнемо жити у квітучій країні, де кожен має можливість гідно працювати та відпочивати, але ніхто, крім нас самих, не зробить Україну суверенною, міцною, вільною й соціальною державою.

Цього світлого й урочистого дня бажаю вам, дорогі теплодарці, міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

З повагою

  Міський голова Михайло Жовнір

Щодо порядку нарахування пільг і субсидій на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання)

У зв’язку із численними зверненнями підприємств галузі та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення щодо порядку нарахування пільг і субсидій на оплату послуг з централізованого опалення з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014  № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (далі – Постанова),

Привітання міського голови з Днем Молоді!

Шановна молодь Теплодара!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем молоді!

Серед багатьох свят, які відзначають у нашій країні – воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. А для цього у більшості з вас є все: бажання працювати, міцні і ґрунтовні знання, здорова амбітність, прагнення йти вперед і перемагати, навіть у складних життєвих обставинах.

Ви, молоді, часто показуєте приклад іншим в тому, як найсміливіші плани і мрії завдяки Вашій добрій волі, націленості на творення втілюються в життя і примножуються!

Хай прекрасне відчуття молодості не покидає Вас ніколи. Бажаю успіхів у всіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

З повагою, міський голова Михайло Жовнір

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні, за участю міського голови Михайла Жовніра, депутатів Теплодарської міської ради та мешканців міста, в нашому місті відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятника Захисникам Вітчизни. 

Звернення адміністрації МКП «Теплодарводоканал» до мешканців міста Теплодар.

З приводу необхідності встановлення або заміни лічильників холодної води у квартирах мешканців багатоквартирних будинків, повідомляємо:

Осучаснення пенсій з 1 жовтня 2017 року

Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи.

Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.