Home » Articles posted by admin

Author Archives: admin

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ 18.06.2019 р. з 13.00 год до 20.00 год

У зв’язку з проведенням планово-ремонтних робіт на мережі централізованого водопостачання буде відключення водопостачання в м. Теплодар 18.06.2019 р. з 13 00 год до 20 00 год.

Адміністрація МКП «Теплодарводоканал»

Засідання чергової п’ятдесят четвертої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

27 червня 2019 року о 14.00 годині в залі засідання міської ради відбудеться пленарне засідання чергової п’ятдесят четвертої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

Рекомендований порядок денний:

(більше…)

ОГОЛОШЕННЯ

21 червня 2019 року о 20.00 в приміщенні для занять відділень шашок та шахів (вул..Польова, 2) відбудеться звіт директора Теплодарської дитячс-юнацької спортивної школи.

Запрошуються працівники спортивної школи, батьки, громадськість.

Адміністрація ТДЮСШ  

Південний офіс Держаудитслужби запрошує у свою команду

Південний офіс Держаудитслужби продовжує залучення та відбір кандидатів на працевлаштування.

Якщо ви свідомо вирішили, що хочете працювати в команді професіоналів Південного офісу Держаудитслужби, запрошуємо на роботу.

(більше…)

Амброзія полинолиста – небезпечний для людини та довкілля бур’ян

По зовнішньому вигляду нагадує полин звичайний, стебло пряме, розгалужене, опушене короткими волосками. Сходи з»являються наприкінці березня – травня, цвіте з середини липня до жовтня, плодоносить у вересні-листопаді.

Амброзія полинолиста з повним правом можна назвати екологічно небезпечним бур’яном. Адже пилок амброзії викликає у людей захворювання – амброзійний поліноз або «сінну пропасницю». (більше…)

Презентація програми розвитку міста “Садок Вишневий”

05 червня 2019 року об 11 годині в актовій залі виконавчого комітету Теплодарської міської ради відбудеться презентація програми розвитку міста “Садок Вишневий” (презентує Покровський М.)

Серед основних питань:

(більше…)

Умови виїзду дитини за кордон: інфографіка

Шкільні канікули – час для подорожей з дітьми. Нотаріальна палата України в рамках проекту «Нотаріат обличчям до людей» підготувала інфографіку, в якій роз’яснюється необхідність нотаріального засвідчення заяви про згоду батьків в разі виїзду дитини за кордон: в супроводі одного з батьків, без супроводу батьків, у складі групи дітей, а також можливість виїзду без нотаріально засвідченої заяви про згоду іншого з батьків.

(більше…)
logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo