Home » Articles posted by admin

Author Archives: admin

Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Виконавчий комітет Теплодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:
– спеціаліста І категорії відділу планування та аналізу доходів місцевого бюджету фінансового управління виконавчого комітету Теплодарської міської ради
– головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Вимоги до кандидатів: (більше…)

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на мережі централізованого водопостачання буде відключення водопостачання в м. Теплодар 27.06.2019 р. з 8.00 год. до 14.00 год.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ 18.06.2019 р. з 13.00 год до 20.00 год

У зв’язку з проведенням планово-ремонтних робіт на мережі централізованого водопостачання буде відключення водопостачання в м. Теплодар 18.06.2019 р. з 13 00 год до 20 00 год.

Адміністрація МКП «Теплодарводоканал»

Засідання чергової п’ятдесят четвертої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

27 червня 2019 року о 14.00 годині в залі засідання міської ради відбудеться пленарне засідання чергової п’ятдесят четвертої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

Рекомендований порядок денний:

(більше…)

ОГОЛОШЕННЯ

21 червня 2019 року о 20.00 в приміщенні для занять відділень шашок та шахів (вул..Польова, 2) відбудеться звіт директора Теплодарської дитячс-юнацької спортивної школи.

Запрошуються працівники спортивної школи, батьки, громадськість.

Адміністрація ТДЮСШ  

Південний офіс Держаудитслужби запрошує у свою команду

Південний офіс Держаудитслужби продовжує залучення та відбір кандидатів на працевлаштування.

Якщо ви свідомо вирішили, що хочете працювати в команді професіоналів Південного офісу Держаудитслужби, запрошуємо на роботу.

(більше…)

Амброзія полинолиста – небезпечний для людини та довкілля бур’ян

По зовнішньому вигляду нагадує полин звичайний, стебло пряме, розгалужене, опушене короткими волосками. Сходи з»являються наприкінці березня – травня, цвіте з середини липня до жовтня, плодоносить у вересні-листопаді.

Амброзія полинолиста з повним правом можна назвати екологічно небезпечним бур’яном. Адже пилок амброзії викликає у людей захворювання – амброзійний поліноз або «сінну пропасницю». (більше…)

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo